USD33,04
EURO35,94
CHF37,35
JPY0,210700
RUB0,377200
GBP42,81
EURO/USD1,09
BIST11.156,20
GR. ALTIN2.549,54
BTC66.619,11

“BlackRock, Bitcoin’i (BTC) 42 bin dolara taşıyabilir”

blackrock bitcoini btc bin dolara tasiyabilir NkMTstkf.jpg
blackrock bitcoini btc bin dolara tasiyabilir NkMTstkf.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Matrixport, BlackRock’ın Bitcoin ETF’inin onaylanması halinde BTC’nin 42 bin dolara yükselebileceğini belirtti.

Kripto piyasasına yönelik tahlil ve varsayımlarıyla öne çıkan Matrixport, BTC fiyatı ile ilgili çarpıcı bir paylaşımda bulundu. Matrixport, BlackRock’ın spot Bitcoin ETF müracaatında bulunmasını, oyunun kurallarını değiştiren bir atak olarak kıymetlendirdi.

Matrixport’un tahlili, BlackRock ETF’inin onaylanmasıyla birlikte BTC’nin 42 bin dolara ulaşabileceğine dikkat çekti.

Matrixport, BlackRock’ı BTC için itici güç olarak görüyor

Kripto para kesimi, Bitcoin (BTC) boğasını başlatacak etmenlerden birisini ETF’ler olarak görüyor. Bilhassa BlackRock ve Fidelity, spot Bitcoin ETF müracaatlarıyla kriptoyu hareketlendirmişti. Bu şirketler, milyarlarca dolarlık fonları yönetiyor.

Matrixport, Bitcoin boğası için BlackRock’ı ön planda tutuyor. Varlık yöneticisi BlackRock, spot Bitcoin ETF başvurusu ile BTC’nin 31 bin dolara yürümesinde hisse sahibi olmuştu. Matrixport’a nazaran, BlackRock’ın başvurusu SEC tarafından onaylanırsa, BTC boğa koşusuna başlayabilir.

Matrixport’un yapmış olduğu araştırma, 5 trilyon doları yöneten BlackRock’ın muazzam bir potansiyele sahip olduğunu belirtti. Araştırma, BlackRock ETF’inin onaylanması halinde, Tether’in para girişinde kıymetli bir rol üstleneceğini ve BTC’nin 42 bin dolara yükseleceğini iddia ediyor.

Matrixport’un sonraki varsayımı ise BTC’ye 50 milyar dolarlık para girişinin yaşanacağı ve BTC fiyatının 56 bin dolara yükseleceği tarafında.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!