USD33,10
EURO36,25
CHF37,44
JPY0,212500
RUB0,375600
GBP43,12
EURO/USD1,09
BIST11.210,01
GR. ALTIN2.624,58
BTC64.857,03

Citi Kar Raporu Öncesinde Daha Optimist Olunca Verizon Payları Arttı

citi kar raporu oncesinde daha optimist olunca verizon paylari artti JMKPI.jpg
citi kar raporu oncesinde daha optimist olunca verizon paylari artti JMKPI.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Citi, Verizon’u (VZ) olumlu gelişme potansiyeli olan şirketler listesine dahil ederek, kablosuz dalda daha istikrarlı bir rekabete işaret edeceğine inandıkları dördüncü çeyrek yarar raporunu dört gözle bekliyor.

Ayrıca finans uzmanları, yatırım topluluğunun Verizon’un rakiplerine kıyasla net borcunun raporlanma halini standartlaştırma bahtı olduğunu ve bunun da piyasa kıymetini artırabileceğini belirtiyor.

Verizon’un paylarının kıymeti bugün %1,7 oranında arttı.

Bu hareket, Citi’nin Verizon’un gelecekteki mali sonuçlarına ve hem kar raporlarında hem de rekabet durumundaki avantajlı değişim beklentilerine olan inancını yansıtıyor.

Finansal analistler, “Verizon’un kısa vadede sağlam kablosuz iş sonuçları sunmak, ağ harikalığına olan bağlılığıyla öne çıkmak ve 5G Sabit Kablosuz Geniş Bant, Taşınabilir Uç Bilişim, İşletmeden İşletmeye hizmetler ve Objelerin İnterneti teknolojilerinin gelişmekte olan pazarlarından elde edilen geliri artırmanın yollarını keşfetmek için güçlü bir pozisyonda olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Analistler, Verizon’un paylarının değerli olumlu gelişmeler yaşayabileceğini öngördükleri 90 günlük bir devir başlattılar. Pay senedi için yeni amaç fiyatlarını pay başına 45 dolar olarak belirlediler.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından denetim edilmiştir. Daha fazla detay için lütfen Karar ve Şartlarımıza bakın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!