USD33,09
EURO36,27
CHF37,44
JPY0,212400
RUB0,375800
GBP43,05
EURO/USD1,09
BIST11.188,78
GR. ALTIN2.620,76
BTC64.542,46

DWF Labs, yaptığı yatırımla yeniden bir altcoin’i uçurdu!

dwf labs yaptigi yatirimla yeniden bir altcoini ucurdu qOnlBG.jpg
dwf labs yaptigi yatirimla yeniden bir altcoini ucurdu qOnlBG.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerin dikkat çeken piyasa yapıcısı DWF Labs, 226 bin dolarlık UniLend Finance (UFT) satın aldı.

Lookonchain’in yayınladığı bir bilgiye nazaran, piyasa yapan şirket DWF Labs, UniLend Finance’i portföyüne ekledi. DWF Labs, UniLend Finance’in lokal token’ı olan UFT’de 1 milyon adet alım gerçekleştirdi. Bu alım karşılığında şirketin kasasından 226 bin dolar çıktı.

UFT, DWF Labs’ın yapmış olduğu satın alımın akabinde yüzde 20’lik bir yükseliş gerçekleştirdi.

DWF Labs tesiri: yüzde 20’ye yakın bir yükseliş!

Piyasa yapan DWF Labs, yeni bir yükselişe etmen oldu. DWF Labs, UniLend Finance’in token’ı olan UFT’de 1 milyon adetlik alım yaptı. 226 bin dolara denk gelen bu alım sonrasında, UFT’nin kıymeti yüzde 20’ye yakın yükseliş kaydetti.

DWF Labs’ın elinin değdiği kripto para üniteleri haber tesiriyle yükseliş yaşıyor. DWF Labs, daha evvel misal atakları FLOKI, AMB ve FRONT için de yapmıştı.

Ancak, Coinkolik’in de daha evvel ele aldığı bilgilere nazaran, DWF Labs’ın satın aldığı yahut etkileşime girdiği kripto para üniteleri daha sonrasında yüzde 50’den fazla düşüş yaşıyor.

UFT, AMB’de yaptığı satın alım sonrası projenin yükselişe geçmesine yol açmıştı. AMB, DWF Labs haberlerinden saatler sonra büyük bir çöküşe imza attı ve yüzde 50’den fazla paha kaybetti. Benzeri hareketler, FRONT ve FLOKI tarafında da görüldü. Bu nedenle UFT’deki yükselişin yapay olup olmadığı merak konusu oldu.

UFT’nin yükselişini sürdürmesi halinde, 0,25 dolar direncine temas gerçekleşebilir. Bu direncin kırılması halinde UFT, 0,2650 dolara kadar yükseliş yaşayabilir.

Yüksek riskli kripto para üniteleri ortasında yer alan UFT, düşüşe geçmesi halinde 0,22 dolar dayanağını test edebilir. Bu dayanak bölgesinin kırılması, UFT fiyatını 0,20 dolara kadar düşürebilir.

CoinMarketCap bilgilerine nazaran, UniLend Finance, yaklaşık 7 milyon dolarlık bir piyasa kıymetine sahip. Projenin toplam piyasa kıymeti ise 23 milyon dolar düzeyinde. Bilgilere nazaran, dolanımda 31 milyondan fazla UFT yer alıyor. DWF Labs ise 1 milyon UFT satın aldı. Bu ölçüye nazaran, DWF Labs, UFT’nin en büyük sahiplerinden birisi haline geldi.

UniLend Finance, Binance üzere büyük borsalarda da yer alan bir merkeziyetsiz finans projesi olarak dikkat çekiyor. Proje, düşük piyasa bedeli ve yüksek volatilitesi nedeniyle riskli varlık sınıfında yer alıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!