USD33,04
EURO35,94
CHF37,35
JPY0,210700
RUB0,377200
GBP42,81
EURO/USD1,09
BIST11.156,20
GR. ALTIN2.549,54
BTC66.619,11

R1 RCM Birleşik Edinim Konsorsiyumu için Muafiyeti Onayladı

r rcm birlesik edinim konsorsiyumu icin muafiyeti onayladi HYZWB.jpg
r rcm birlesik edinim konsorsiyumu icin muafiyeti onayladi HYZWB.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

R1 RCM’nin (RCM) büyük hissedarlar TCP-ASC ve New Mountain için feragat talebinin uzatılmasını onayladığı açıklandı. Bu hissedarlar şirketin denetimini ele geçirmeyi düşünüyor. Şu anda 12 Temmuz 2024 tarihine kadar geçerli olan feragat talebinin uzatılması, iki hissedarın şirketin ortaklaşa satın alınmasıyla ilgili görüşmelere devam etmesine müsaade veriyor.

Piyasa analistleri bu gelişmeyi şirketin satın alınması mümkünlüğü için olumlu bir işaret olarak yorumluyor ve resmi bir teklifin yakında sunulabileceğini belirtiyor.

TD Cowen analistleri, “TCP-ASC ve NMC’nin RCM’nin Özel Komitesi’ne şimdi bir teklif sunmadıklarını ve işbirliği tekliflerini sonuçlandırmak için yaklaşık bir aya daha gereksinim duyabileceklerini düşünüyoruz” dedi.

Analistler, TCP-ASC ve NMC’nin işbirliği için müsaade almasından kısa bir müddet sonra Ascension’ın birçok tesisini etkileyen bir fidye yazılımı saldırısı bildirdiğini kaydetti. “Ascension’a yönelik son siber akının son birkaç hafta içinde odak noktasını değiştirmiş ve resmi bir teklif hazırlamak için mevcut vakti azaltmış olabileceğine inanıyoruz” dediler.

Analistler ayrıyeten, “Feragat için uzatma talebinin gelecekte resmi bir teklifin yapılacağını gösterdiğini ve bir sürecin gerçekleşme mümkünlüğünü kıymetli ölçüde artırdığını düşünüyoruz” dedi. “Hem TCP-ASC hem de NMC’yi içeren ortak bir süreç, RCM hissedarlarının %60’ından fazlasının temsil edildiği manasına gelecektir. Rastgele bir muahedenin azınlık hissedarların çoğunluğu (yani RCM’nin TCP-ASC yahut NMC’nin elinde olmayan %38’lik oy hakkı) tarafından onaylanması gerekeceği ve bu azınlık hissedarların muhtemelen 13,75 $’ın (2025 düzeltilmiş FAVÖK varsayımımızın 11 katı) değerli ölçüde üzerinde bir fiyat talep edeceği görüşümüzü koruyoruz.”

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş ve çevrilmiş ve bir editör tarafından gözden geçirilmiştir. Daha fazla bilgi için lütfen Karar ve Şartlarımıza bakın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!