USD32,79
EURO35,08
CHF36,83
JPY0,208900
RUB0,373200
GBP41,79
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
GR. ALTIN2.450,68
BTC66.371,53

Chainlink (LINK) yükselişini daha ne kadar sürdürecek?

chainlink link yukselisini daha ne kadar surdurecek sYLdszz.jpg
chainlink link yukselisini daha ne kadar surdurecek sYLdszz.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz haftalarda güçlü dayanak noktasından ivme kazanan Chainlink (LINK) bu haftayı da yükselişle geçiriyor.

Eylül ayı birçok kripto para ünitesine yeterli geldi. Bu kripto para ünitelerinden birisi de Chainlink oldu. Chainlink, birçok teşebbüsle birlikte projeyi farklı bir boyuta taşımaya başladı. Haber akışları ve proje geliştirme çalışmalarının tesiriyle LINK tarafında yükseliş yaşandı.

18 Eylül tarihinde Coinkolik tarafından yapılan LINK tahlilinde, 6,05 dolar takviyesinin çalışmasıyla yükselişin şiddetlenebileceği belirtilmişti. LINK, 8,220 dolar düzeyine gelerek yüzde 40’a yakın bir yükselişe imza attı. Pekala LINK tarafında bizleri neler bekliyor?

Chainlink (LINK) grafik analizi

Chainlink (LINK), Çapraz Zincir Birlikte Çalışabilirlik Protokolü (CCIP) ile proje gelişiminde farklı bir adım attı. Bu atakla birlikte, Web3 ve tokenizasyon mevzularına yoğunlaşıldı. Projedeki gelişim ve yapılan paydaşlıklar da ivmenin kazanılmasında büyük hisse sahibi oldu.

Chainlink tarafında yaşanan gelişmeler, LINK için itici güç pozisyonunda. LINK, projeden ve artan ilgiden faydalanarak yükselişini sürdürüyor. Bilhassa 6,05 dolar dayanağından aldığı gücü hala daha koruyan LINK, bu formda devam ederse 10 dolara yaklaşabilir.

LINK tarafındaki yükselişin en değerli direnç noktalarından birisi 8,350 dolar düzeyinde. Bu noktanın kırılması halinde LINK, 2022’den gelen sıkışmanın dışına çıkacak. Elbette LINK, yükselişi sürdürmek için 8,350 dolar üzerinde kalıcılık sağlamak zorunda. Bu bölgenin aşılması sırasıyla 9 doları, 9,50 doları ve 10 doları sonuncu amaç haline getirebilir. 10 dolar direnci LINK için ruhsal bir bölge olacağı için bu noktada kâr alımlarının gelmesi de olası.

Düşüşün başlaması halinde en yakın dayanak bölgesi 7,811 dolar olacaktır. Evvelki dirençlerden birisi olan bu bölge kaybedilirse LINK için sonraki düşüş 7,476 dolara gerçekleşebilir. Son takviye noktası ise 6,050 dolar olabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!