USD32,26
EURO34,87
CHF35,33
JPY0,205500
RUB0,360100
GBP41,20
EURO/USD1,08
BIST10.479,16
GR. ALTIN2.425,76
BTC67.660,98

Altcointurk, etkinliklerle dolu bir eylül ayı geçirdi

altcointurk etkinliklerle dolu bir eylul ayi gecirdi OsHCm.jpg
altcointurk etkinliklerle dolu bir eylul ayi gecirdi OsHCm.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eylül ayında binlerce bireye ulaşan Altcointurk, İstanbul ve Ankara KriptoCuma başta olmak üzere X’te yer alan Spaces yayınları ile de dalda kıymetli yer tutmaya devam ediyor.

NFT topluluk günü

Web3 ekosisteminin kıymetli markalarından Altcointurk, Tracker Academy ve Utilify’ın iş birliği ile NFT Topluluk Günü aktifliğini gerçekleştirildi. İştirakin hayli yüksek olduğu aktifliğe Altcointurk Base mesken sahipliği yaptı. Aktiflikte NFT’lerin Web3 ekosistemine olan katkıları ve geleceklerine dair bahisler konuşuldu.

Utilify CEO’su Bertuğ Oymak, “Markalar NFT topluluk gücünü birinci NFT dalgasında yanlışsız kullanamadı, koleksiyon satışlarıyla yatırım beklentili müşteri sıkıntısı edindiler yalnızca. Artık ise bu teknolojiyi sadakat altyapılarıyla topluluk oluşturmak için ödül olarak kullanıyorlar ve bu sistem muvaffakiyetle çalışıyor.” dedi.

Altcointurk CEO’su Volkan Korkmaz, “NFT’lerin art planına hakikat utilityler sağlanmadığı sürece fotoğraftan öteye geçmeleri pek mümkün değil. Bizde bu gerçeği göz önüne alarak, Altcointurk NFT’lerimiz ile topluluğun iştirakini ödüllendirdiğimiz bir yapı inşaa ettik. Online ve offline olarak topluluğumuza verdiğimiz NFT’lerimizin kullanım alanı olacak Altcointurk MarketPlace’i çok yakında duyuracağız.” diyerek NFT’lerin utilitysi olması gerektiğine değindi.

Tracker Academy CEO’su Hakan Kesler ise “NFT koleksiyonlarının birden fazla yok olmaya mahkum fakat sürdürülebilir kullanım alanı sunan projeler ile gelecekte çok daha başarılı koleksiyonlar göreceğiz.” açıklamasında bulundu.

Cosmoverse KriptoCuma

Türkiye’de 2023 yılında yapılacak küresel Web3 aktifliği olan Cosmoverse’nin birinci duraklarından biri Altcointurk Base oldu. Altcointurk Base’de CosmoverseHQ’nun katkılarıyla Cosmoverse KriptoCuma gerçekleştirildi.

Cosmos ekosistemi ve Cosmoverse 2023 hakkında bilgilendirmelerin yer aldığı aktiflikte, CosmoverseHQ kurucusu Cryptocito da yer aldı. Cryptocito Cosmoverse 2023 ‘ün İstanbul’da olmasıyla ilgili epeyce heyecanlı olduklarını ve ekosisteme merakı olan herkesin kesinlikle katılması gerektiğini belirtti.

Zapper’dan DeFI Atölyesi

Oyunlaştırma metodu ile defi öğrenmeye imkan sağlayan portföy izleyicisi olan Zapper, Altcointurk Base’de bir DeFI Atölyesi düzenledi.

Etkinlikte temel DeFI kavramları konuşuldu ve Zapper’ın bu alandaki faaliyetleri anlatıldı. Zapper Marka Elçisi Taha Doruk’un Zapper kullanımını anlatması ve Quiz müsabakasıyla sonlandı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!