USD32,25
EURO34,93
CHF35,32
JPY0,206100
RUB0,360300
GBP41,02
EURO/USD1,08
BIST10.479,16
GR. ALTIN2.424,17
BTC67.708,41

Altın fırsat: Net bedelinizi artırmaya hazır yatırımlar!

altin firsat net bedelinizi artirmaya hazir yatirimlar cMDGqkgp.png
altin firsat net bedelinizi artirmaya hazir yatirimlar cMDGqkgp.png
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto uzmanları bugün satın alınabilecek en güzel kripto paralar olarak Stellar (XLM), VC Spectra (SPCT) ve Aave’yi (AAVE) öneriyor. Bu tokenlerin her biri son derece gelişmiş özellikler ve gelecekteki büyüme için etkileyici bir potansiyel sunuyor, bu yüzden detayları tahlil edelim ve 2023’te yatırım yapılacak en uygun kripto para ünitesinin hangisi olduğunu bulalım.

>>SPCT TOKENLARINI ARTIK SATIN ALIN<<

Özet

  • Stellar (XLM) 2023’ün sonuna kadar 0,16 dolara yükselebilir.
  • VC Spectra (SPCT) resmi lansmandan evvel şaşırtan mükafatlar sunuyor.
  • Aave (AAVE) boğaları Aralık ayı sonuna kadar 75$’a yanlışsız yükseliş bekliyor.

Stellar Fiyat Varsayımı: XLM 2023’te 0,16 Dolara Ulaşabilir mi?

Stellar (XLM) meraklıları, gelişmiş gerçek hayat kullanımı ve memleketler arası süreçlerin süratli bir biçimde işlenmesi nedeniyle XLM’yi uygun bir uzun vadeli yatırım olarak işaret ediyor. Bu nedenle, Stellar (XLM) destekçileri, tokenin yükselişini sürdüreceğine ve 2023’ün sonuna kadar 0,16 $ eşiğinin üzerine çıkacağına inanıyor. Referans olarak, Stellar (XLM) Ekim ayının ikinci haftasında 0,10 dolar civarında süreç görüyordu.

Stellar’ın (XLM) artan benimsenmesi, bu optimist Stellar fiyat kestiriminin ardındaki bir diğer faktördür. Örneğin, crypto.com 3 Ekim’de XLM ve öteki birkaç token için PayPal’ın PYUSD’sine karşı alım satıma müsaade verdi.

Öte yandan, Stellar (XLM) ayıları, XLM’nin kıymetli kısa vadeli yararlar sağlayamaması nedeniyle yakında olumsuz bir eğilime girebileceğine inanıyor. En son Stellar fiyat iddiasına nazaran, Stellar coin yıl sonuna kadar 0,08$ seviyesinin altına düşebilir.

VC Spectra (SPCT) Devam Eden Halka Açık Ön Satışta Büyük İlgi Görüyor

VC Spectra (SPCT), çeşitli blok zinciri projelerine ve teknoloji girişimlerine en uygun yatırımları sunan, topluluk odaklı, merkezi olmayan bir hedge fonudur. VC Spectra (SPCT) kullanıcıları birden fazla tokena yatırım yapabilir ve portföylerini en ödüllendirici niş pazar imkanlarıyla çeşitlendirebilir.

Ayrıca VC Spectra (SPCT), rakipsiz hassasiyet düzeyleriyle en ödüllendirici seçenekleri seçen güçlü yapay zeka ticaret sistemlerine sahiptir. Böylece, VC Spectra (SPCT) kullanıcıları yinelenen eğilimleri belirleyebilir ve şuurlu yatırım kararlarının karlarından üç aylık temettüler ve geri alımlar elde edebilir.

VC Spectra (SPCT), Bitcoin blok zinciri üzerine inşa edilmiş ve deflasyonist bir yanma düzeneğine sahip olan BRC-20 standart bir tokendir. SPCT sahipleri, ICO öncesi indirimlere erişim ve gelecekteki satışlar için oylama haklarının yanı sıra halka açık ön satışın evreleri boyunca temettü üzere özel avantajlar elde eder.

Artan talep nedeniyle VC Spectra (SPCT), halka açık ön satışın 6. Kademesinin sonunda öngörülen 0,080 $ hedefini aşmayı başarabilir. Buna ek olarak, öngörülen gaye, token’ın 1. Evre sayısı olan 0,008 $’dan %900’lük fevkalâde bir artışı temsil edecektir.

VC Spectra (SPCT), çığır açan özellikleri nedeniyle 2023 yılında yatırım yapılabilecek en güzel yeni kripto olarak kabul edilmektedir, bu nedenle bugün yatırım yaptığınızdan emin olun.

>>SPCT TOKENLARINI ARTIK SATIN ALIN<<

Aave Fiyat Varsayımı: AAVE 75 Dolara Yükselebilir mi?

AAVE boğalarına nazaran, token Aralık ayı sonuna kadar 75 $ aralığının üzerinde ralliler gerçekleştirebilir. Referans olarak, AAVE kriptosu Ekim ayının ikinci haftasında 63 dolar civarında süreç görüyordu. Bu optimist AAVE fiyat iddiası birçok olumlu faktöre dayanmaktadır.

Aave, 17 Temmuz’da Ethereum ana ağında ABD dolarına sabitlenmiş stabilcoin GHO’yu piyasaya sürdü. Buna ek olarak, birçok uzman, tokenin gelişmiş kullanım alanı nedeniyle AAVE’nin gelecekteki büyüme için kusursuz potansiyeline dikkat çekti. Şöyle ki, AAVE sahipleri KYC gereklilikleri ya da finans kurumlarının müdahalesi olmaksızın kripto varlıklarını ödünç vererek faiz getirisi elde edebilmektedir.

Ancak AAVE ayıları, tokenin artan oynaklığının birçok AAVE sahibini daha sağlam platformlara yönlendirebileceğini düşünüyor. Yakın vakitte yapılan düşüş eğilimli bir AAVE fiyat varsayımına nazaran, AAVE kriptosu 2023’ün sonuna kadar 50 $ eşiğine yanlışsız düşebilir.

Deneyimli yatırımcılar VC Spectra’nın (SPCT) 2023 yılında Aave (AAVE) ve Stellar’ı (XLM) geride bırakma potansiyelinin farkına vardı, bu nedenle halka açık ön satışa çabucak katılmaktan çekinmeyin!

Learn more about the VC Spectra presale here:

Presale: https://invest.vcspectra.io/login

Website: https://vcspectra.io

Telegram: https://t.me/VCSpectra Twitter: https://twitter.com/spectravcfund

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!