USD32,64
EURO34,90
CHF36,58
JPY0,207900
RUB0,365600
GBP41,44
EURO/USD1,07
BIST10.445,74
GR. ALTIN2.445,89
BTC66.981,79

Analistler, Ethereum ETF’leri için neler bekliyor?

analistler ethereum etfleri icin neler bekliyor sibYMf.jpg
analistler ethereum etfleri icin neler bekliyor sibYMf.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DeFiance Capital’in kurucusu Arthur Cheong, spot Ethereum ETF’lerinin ticareti hayata geçmeden evvel Ethereum’un yükselişe geçeceğini söyledi.

Arthur Cheong, spot Ethereum borsa yatırım fonlarının (ETF’ler) ticareti başlamadan evvel Ethereum’un (ETH) 4.500 dolara ulaşacağını öngörüyor. Bu optimist bakış açısı, spot ETH ETF’lerinin piyasa üzerindeki potansiyel tesiri konusunda kripto topluluğunda artan beklentilerle destekleniyor.

WuBlockchain tarafından Çin kripto topluluğu içinde yapılan bir anket, Ethereum’un yükseliş potansiyeline olan güçlü inancı ortaya koyuyor. Ankete katılanların %58’i, ETH’in bu piyasa döngüsü sırasında 10.000 dolar yahut üzerine çıkabileceğinden emin olduklarını belirtiyor. Bu his, Ethereum’un gelecekteki performansına yönelik yaygın iyimserliğin ve yüksek beklentilerin altını çiziyor.

Ethereum şu anda yaklaşık 3.940 dolardan süreç görüyor ve spot ETH ETF’leri yatırımcılar ortasında büyük ilgi uyandırmış durumda. Bu ETF’lerin ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) tarafından onaylanması, değerli kurumsal yatırımları çekebilecek ve ETH’in fiyatını daha da artırabilecek kıymetli bir kilometre taşı olarak görülüyor.

Arthur Cheong’un öngörüsü, yakın vadede Ethereum için güçlü bir potansiyel gören öteki piyasa analistlerinin görüşleriyle de örtüşüyor. Spot ETH ETF’lerinin beklenen onayı ve akabinde ticarete başlaması, Ethereum’un fiyatını olumlu tarafta etkileyebilecek likiditeyi ve kurumsal iştiraki artırması bekleniyor.

Daha geniş kripto para piyasası, bilhassa bu yılın başlarında spot Bitcoin ETF’lerinin onaylanmasının akabinde artan ilgi ve girişlere şahit oldu. Bu durum, Ethereum ETF’leri etrafında emsal bir coşku için yer hazırladı ve mevcut yükseliş hissine katkıda bulundu.

Yeni haftaya yükseliş eğilimi ile başlayan Ethereum, son 24 saatte yüzde 4’e yakın bir yükseliş yaşadı. Bilhassa 4.000 dolar düzeyinin geçilmesi ile birlikte yükselişlerin daha da güçlenebileceğini söylemek mümkün.

Bu haber birinci evvel Coin Mühendisi sitesinde yayımlanmıştır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!