USD32,24
EURO34,99
CHF35,32
JPY0,205000
RUB0,363600
GBP41,32
EURO/USD1,08
BIST10.677,49
GR. ALTIN2.443,77
BTC68.886,52

DWF Labs’ın el attığı kripto projeleri kurudu: Hepsi çöktü!

dwf labsin el attigi kripto projeleri kurudu hepsi coktu qOspODbL.jpg
dwf labsin el attigi kripto projeleri kurudu hepsi coktu qOspODbL.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DWF Labs’ın yatırım yaptığı ve alım gerçekleştirdiği kripto paralarda dikkat alımlı bir aşağı taraflı hareketlilik kelam konusu.

Kripto piyasa yapan ve yatırım şirketi DWF Labs, el attığı kripto para ünitelerini uçurmasıyla popülerlik kazandı. DWF Labs’ın isminin geçtiği kripto projeleri, ilerleyen günlerde yükselişler yaşadı fakat işler bir anda bilakis döndü.

Son birkaç gündür DWF Labs’ın yatırım yaptığı yahut alım gerçekleştirdiği projelerde düşüşler meydana geldi. Bilhassa LEVER yüzde 30’dan fazla bedel kaybı yaşadı.

DWF Labs’ın el attığı kripto projeleri çakıldı

Son günlerin tanınan yatırım kümesi ve piyasa yapıcısı DWF Labs’ın el uzattığı kripto paralarda güçlü düşüşler meydana geldi. DWF Labs, tıpkı bir devrin Alameda Research’ü üzere yükselişini sürdürüyor. Takım, daha çok düşük piyasa bedeline sahip projelere yöneliyor. Pekala takımın elindeki kripto paralarda son durum ne?

DWF Labs ve Air DAO (AMB) ilişkisi

DWF Labs geçtiğimiz günlerde en büyük yatırımlarından birisini Air DAO (AMB) üzerinde yapmıştı. Air DAO projesine, 7,5 milyon dolar yatıran kuruluş, projenin yüzde 25’e yakın arzını cüzdanına ekledi. DWF Labs, Air DAO’dan 1,5 milyar AMB satın aldı.

Haberin tesiriyle 0,01 dolar düzeyinden 0,01450 dolara kadar yükselen AMB, sırf bir gün sonra 0,00997 dolara geriledi. Yüzde 45’lik bir yükseliş ve düşüş peş peşe geldi. Yatırımcılar, DWF Labs’ı takip ederek satın aldığı AMB’de önemli kayıplar yaşadı.

DWF Labs ve LeverFi (LEVER) ilişkisi

DWF Labs’ın bir öbür projesi ise LeverFi (LEVER). 21 Eylül tarihinde şirket, LeverFi projesinden 2,85 milyon dolarlık LEVER elde etti. Bu token’lar, Lookonchain’e nazaran projenin pasif gelir cüzdanından gönderildi. DWF Labs, elde ettiği LEVER’ları Binance’e aktardı. Haber akışının da tesiriyle LEVER yüzde 70’e yakın bir yükselişe imza attı.

Ancak AMB’ye benzeri grafik, LEVER tarafında da görüldü. DWF Labs haberlerinden yalnızca bir gün sonra LEVER için düşüş çanları çalmaya başladı. LEVER, yükseldiği süratle geri çakıldı.

DWF Labs ve Bluzelle (BLZ) ilişkisi

Popüler piyasa yapan ve yatırım şirketinin sonraki durağı ise Bluzelle (BLZ) oldu. Şirket, tıpkı Air DAO’da yaptığı yatırımın benzerini Bluzelle için yaptı. Lookonchain bilgilerine nazaran DWF Labs, Bluzelle şirket cüzdanından yaklaşık 2,25 milyon dolarlık token aldı.

Yaptığı yatırım sonucu 11,46 milyon BLZ’ye sahip olan DWF Labs süratlice bu token’ları Binance’e aktardı. Haber akışının ağır olduğu 26 Eylül tarihinde BLZ için düşüş senaryosunun yeri atıldı.

DWF Labs’ın BLZ ile bağı gündeme düştükten sonra projede büyük düşüş yaşandı. 26 Eylül’den bu yana BLZ yüzde 31 kıymet kaybetti. BLZ, DWF Labs öncesinde 0,1911 dolar düzeyinde hareketliliğini sürdürürken, bugünlerde 0,13 dolar bandına yapışmış durumda.

DWF Labs ve Floki (FLOKI) ilişkisi

Piyasa yapan şirket DWF Labs’ın tahminen de en heyecanlandıran etkileşimi Floki tarafındaydı. Lookonchain, DWF Labs’ın Floki’ye ilişkin bir cüzdandan 278 bin dolarlık FLOKI aldığını duyurdu. 15,84 milyar FLOKI’yi elde eden DWF Labs, 30 Eylül’de büyük bir heyecan uyandırdı.

DWF Labs ve Floki münasebetinin gündeme düşmesiyle FLOKI yüzde 27 yükseldi. Büyük bir çıkış yapan FLOKI, memecoin’ler ortasında en çok yükselen kripto para ünitesi olmayı başardı. Kripto yatırımcıları FLOKI için boğa koşusu bekledi. Fakat AMB, LEVER ve BLZ’nin başına gelenler FLOKI’ye de sıçradı. FLOK haber akışından yalnızca birkaç saat içerisinde başladığı düşüşle yüzde 16 çakıldı.

DWF Labs ve Frontier (FRONT) ilişkisi

DWF Labs’ın tahminen de en acımasız davrandığı kripto projesi Frontier (FRONT) oldu. Yeniden 26 Eylül tarihinde, Lookonchain, DWF Labs’ın Binance’ten 127 bin dolarlık FRONT çektiğini duyurdu. Bu çekimle DWF Labs’ın cüzdanında 300 bin dolarlık FRONT birikti. Yaklaşık 700 bin FRONT’a sahip olan şirket, Frontier projesine yatırım yaptığının sinyalini verdi.

Haberin gündeme düşmesiyle harekete geçen FRONT kısa müddette yüzde 60’lık bir yükselişe imza attı. Kripto para piyasası adeta DWF Labs’ın Frontier ile münasebetini kıymetlendirmek için uğraş etti. Süratli ve güçlü alımlar FRONT fiyatını 0,43 dolar düzeyinden 0,69 dolara taşıdı.

İşler tıpkı başka projelerde olduğu üzere ilerledi ve yalnızca saatler sonra FRONT için büyük çöküş başladı. DWF Labs ve FRONT alakasından saatler sonra düşüş derinleşti ve FRONT haber tesiriyle ulaştığı noktadan yüzde 56’lık düşüş yaşadı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!