USD32,24
EURO34,99
CHF35,32
JPY0,205000
RUB0,363600
GBP41,32
EURO/USD1,08
BIST10.677,49
GR. ALTIN2.443,77
BTC68.886,52

TradFi şirketi darwinbit, yenilikçi eserleriyle Avrupa’nın önde gelen blockchain fuarında birinci defa sahneye çıkıyor

tradfi sirketi darwinbit yenilikci eserleriyle avrupanin onde gelen blockchain fuarinda birinci defa sahneye cikiyor xwuAfvn.jpg
tradfi sirketi darwinbit yenilikci eserleriyle avrupanin onde gelen blockchain fuarinda birinci defa sahneye cikiyor xwuAfvn.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dijital varlık idaresi şirketi darwinbit Avrupa pazarına adım atıyor. Amsterdam’da düzenlenen Blockchain Expo Europe’a katılan şirket bölgenin kripto inovasyonu için kilit bir merkez olduğuna inanıyor.

Dijital varlık idaresi şirketi darwinbit, bugün Amsterdam’da düzenlenen Blockchain Expo Europe’da Avrupa pazarına adım attığını duyurdu. Kripto para yatırımlarını herkes için inançlı, emniyetli ve kapsayıcı hale getirmeyi amaçlayan şirket; yapılandırılmış eserlere, staking’e ve sabit getirili hizmetlere olan yaklaşımıyla da kripto alanını değiştirmeye hazırlanıyor.

2022 Yılında kurulan darwinbit, kripto bölümünde süratli bir oyuncu olarak öne çıkmayı başardı. Darwinbit’teki liderlik grubu; kripto para, Web3, TradFi ve klâsik bankacılığı kapsayan onlarca yıllık global tecrübesi bir ortaya getirerek süratle gelişen bölüm hakkında epeyce kıymetli bilgiler sağlıyor.

Çeşitli yatırımcılara hitap etmek için 20’den fazla farklı seçenek sunan en büyük yapılandırılmış eser havuzuna sahip olan darwinbit; gelişmiş denetim ve esneklik sağlayan, şahsa özel, yüksek seviyede uyarlanabilir yapılandırılmış eserler sunarak yatırımcıları güçlendirmeyi hedefliyor. Şirketin Snowball ve Sharkfin üzere kesimde birinci olma niteliği taşıyan eserlerinin yanı sıra staking ve sabit getirili hizmetleri de bulunuyor.

Kripto bazlı eserler şu anda global ölçekte yaklaşık 5 milyar dolarla pazar genelinin yalnızca yüzde 0,5’ini oluşturuyor. Lakin kripto para stake’leri arttıkça bu pazar büyüklüğünün 50 milyar doları geçmesi bekleniyor.

Şirket, süratle artan kripto benimsenmesine şahit olan Avrupa pazarına bilhassa istekli. Avrupa’nın güçlü altyapı oluşturma, finansman, sürdürülebilirlik ve topluluk iştirakine vurgu yapması, onu kripto inovasyonu için kıymetli bir merkez olarak konumlandırıyor.

Avrupa pazarına giriş yapmalarına ait açıklamalarda bulunan darwinbit’in Kurucu Ortağı ve Coo’su Jeff Zhao, “Dijital varlık serveti idaresi konusunda öncü bir platform olarak darwinbit, müşteriler için yeni gelir fırsatları sunarak yatırımcılara karlı fırsatlar sunar ve bu fırsatları volatil piyasalarda güçlü risk idaresi ile dengeleyerek bir güvenlik ağı sağlar. Kapsamlı hizmet yelpazemiz, çekirdeğinde kapsayıcılığı hedefleyerek tasarlanmıştır – yüksek getiri elde etmeyi amaçlayan tecrübeli kripto uzmanlarından, kripto varlıklara maruz kalmak ve portföylerini çeşitlendirmek isteyen Web2 kripto meraklılarına kadar.”

Kripto borsaları aracılığıyla global bir varlığı olan şirket, B2B müşterilere hizmet verir ve DeFi ekosistemine etkin olarak katılır. Şirket, zati dünyanın en güzel beş borsasıyla stratejik paydaşlıklar kurmuş ve başlangıç periyodunda ekstra yirmi borsa ile görüşmelerde bulunuyor.

darwinbit, kripto-native borsalar, aile ofisleri, neo bankalar, hedge fonlar ve başka dağıtıcılarla münasebetler kurma konusunda etkin olarak çalışıyor ve yeni kullanıcıları çekmeyi, idare altındaki varlıkları (AUM) tutmayı ve emniyetli yatırım seçenekleri sunmayı amaçlayan eser tekliflerini keşfetmektedir

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!