USD32,79
EURO35,08
CHF36,83
JPY0,208900
RUB0,373200
GBP41,79
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
GR. ALTIN2.450,68
BTC66.371,53

Fongogo, StartupMarket’ı satın aldı

fongogo startupmarketi satin aldi hWAHRu.jpg
fongogo startupmarketi satin aldi hWAHRu.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kitle fonlama platformu Fongogo, Eylül 2023’te Sharks & Partners liderliğinde gerçekleştirdiği Seri A öncesi köprü yatırım tipinin akabinde StartupMarket’ı satın aldığını duyurdu. Bu satın alma ile Fongogo’nun StartupMarket platformundaki geniş teşebbüsçü ve yatırımcı ağına erişim imkanı sağlayacağı belirtildi.

Birleşme sonrası, Fongogo icradan sorumlu genel müdürü Serkan Bağçe olurken, Ali Çebi İdare Konseyi Başkanlığı vazifesine ek olarak teşebbüs sermayesi yatırım fonlarından sorumlu yönetici rolünü üstlendi. Fongogo kurucu ortağı Ali Tirkeş de ekosistem iş birliklerinden sorumlu yönetici olarak vazifesine devam edecek. Satın alma sonrası StartupMarket yatırımcı ortaklarının payları Fongogo payına dönüştürüldü.

Fongogo İdare Konseyi Lideri Ali Çebi, StartupMarket ile birleşmekten büyük bir heyecan duyduklarını; teşebbüs, yatırımcı ve tahlil ortaklarına StartupMarket kanalıyla bir buluşma ve etkileşim platformu sağlarken, Fongogo ile yatırım çeşidine çıkan teşebbüslerin kaynağa erişimini kolaylaştıracaklarının altını çizdi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!