USD32,79
EURO35,08
CHF36,83
JPY0,208900
RUB0,373200
GBP41,79
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
GR. ALTIN2.450,68
BTC66.371,53

Shiba Inu ile Chainlink ortasındaki rekabet büyüyor: SHIB sıralamadaki yerini neden kaybediyor?

shiba inu ile chainlink ortasindaki rekabet buyuyor shib siralamadaki yerini neden kaybediyor fxBnjt.jpg
shiba inu ile chainlink ortasindaki rekabet buyuyor shib siralamadaki yerini neden kaybediyor fxBnjt.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin’ler ortasında süregelen rekabet giderek kızışıyor ve tanınan göğüs coin Shiba Inu (SHIB) bunun en ağır yükünü taşıyor.

Bu yazının yazıldığı sırada SHIB, sıralamadaki yerini kaybetti ve düşük piyasa kıymeti nedeniyle LINK’in çabucak gerisinde yer alıyor. CoinMarketCap’in bilgilerine nazaran token, 4.259.394.582 dolar piyasa pahası ile 0,000007228 dolar fiyattan süreç görüyor.

Shiba Inu, en âlâ piyasa gözlemcilerinin ilgisini çekmeye devam eden çok dinamik bir göğüs coin. Topluluğu her yerde bulunan bir göğüs coin olarak bu arayışa karşı düşüş direnci şu anda epeyce derin olsa da yeni fiyat düzeylerini tekrar test etmeye hazır olduğunu sık sık gösterdi.

Devam eden konsolidasyonun ortasında SHIB HODLers ve destekçileri için odak noktası, Chainlink’in yarattığı rekabeti ortadan kaldırmak değil, daha fazla yüksek sermayeli altcoin’lerin birinci 20 listesinden düşmesini önlemektir.

Altcoin, seçkin token’lar ortasındaki yerini hakikaten korumak için gerekenlere sahip olsa da en yakın rakiplerinin büyüme suratı, idare heyeti genelindeki eforlarını değerli ölçüde zorluyor. Chainlink, yeni Çapraz Zincir Birlikte Çalışabilirlik Protokolü (CCIP) ile nispeten umut verici bir görünümü korumak için tüm düşüş piyasası oranlarını yeniyor.

SHIB’de dikkat edilmesi gereken büyüme tetikleyicileri

Shiba Inu, her vakit çok sağlam ve çeşitli büyüme temellerini korumuştur. Göğüs coin, Ethereum Katman-2 ölçeklendirme tahlili olan Shibarium’a sahiptir ve bu sayede halk tarafından benimsenmesi yakın vadede coin’e olan talebi artırmaya yardımcı olabilecek çok sayıda merkezi olmayan uygulamayı (dApps) başlatmayı ummaktadır.

Bu temel ögenin yanı sıra altcoin tıpkı vakitte dolanımdaki token arzının bir kısmının periyodik olarak yakıldığı deflasyonist bir token. Çoklukla yanma oranı olarak yorumlanan bu ölçüt, Shiba Inu’yu en süratli düşüş oranına sahip altcoin’lerden biri olarak konumlandırdı ve bu da yakın gelecekte potansiyel büyümesine katkıda bulunan bir trend.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!