USD32,17
EURO34,98
CHF35,23
JPY0,205700
RUB0,363400
GBP41,15
EURO/USD1,09
BIST10.639,80
GR. ALTIN2.435,02
BTC69.963,77

Sui’de (SUI) manipülasyon tezi: İki günde yüzde 8’lik düşüş!

suide sui manipulasyon tezi iki gunde yuzde lik dusus egTjgeq.jpg
suide sui manipulasyon tezi iki gunde yuzde lik dusus egTjgeq.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sui (SUI) arz manipülasyonu tezlerinin akabinde, iki günde yüzde 8’lik düşüş yaşadı.

Güney Koreli medya kanalları TechM ve Block Media, Sui projesi hakkında çarpıcı savlarda bulundu. Sui projesinin gerisindeki takım olan Sui Vakfı, hususla ilgili açıklamalarda bulundu. Vakıf, her ne kadar tezler ile ilgili açıklamada bulunsa da SUI fiyatının düşüşüne mahzur olamadı.

SUI, ortaya çıkan haberlerin ve piyasa şartlarının tesiriyle iki günde yüzde 8’lik bir düşüş yaşadı.

SUI fiyatı düşüyor: Sui Vakfı açıklama yaptı!

Sui (SUI), ortaya çıkan arz manipülasyonu tezlerinin akabinde düşüş yaşıyor. SUI, iki günde yüzde 8’lik bir düşüş yaşayarak reaksiyonları üzerine çekti.

Güney Kore’de Sui ile ilgili çarpıcı tezler ortaya atıldı. Gündeme düşen haberlere nazaran, Güney Kore Mali Kontrol Servisi (FSS), SUI arzının dağıtımına ait yakında bir soruşturma başlatacağını söyledi.

Güney Koreli haber kuruluşları TechM ve Block Media, Sui Vakfı’nın sirkülasyonda olması gereken token arzını stake ederek faiz geliri elde ettiğini ve soruşturmanın bu nedenle açılacağını tez etti.

Sui Vakfı, gündeme düşen haberler ile ilgili açıklamalarda bulundu. X platformu üzerinden paylaşım yapan takım, SUI arzıyla ilgili aktarılan bilgilerin temelsiz ve maddi açıdan yanlış olduğunu lisana getirdi.

Sui Vakfı, rastgele bir SUI satışı yapmadığını ve halka açık sunulan token tedarik sisteminin hakikat bir halde yürütüldüğünü tabir etti. Proje grubu, stake mükafatları üzere rastgele bir teşebbüste bulunmadığının da altını çizdi.

SUI fiyatı, haber akışlarının da tesiriyle 0,3975 dolar düzeyinden 0,3655 dolara kadar geriledi.

Ekipten gelen açıklamalara karşın SUI düşüşü devam etti. Projede toparlanmanın yaşanabilmesi için fiyatın 0,3765 doları aşması ve daha sonra 0,3825 dolara ulaşması gerekiyor. Bu noktaların aşılması halinde SUI, 0,40 dolardaki ruhsal direnç noktasını deneyebilir.

Ancak haber akışının ağırlaşması ve fiyatın manipüle olmaya devam etmesi halinde, SUI fiyatı 0,35 dolara geri çekilebilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!