USD32,22
EURO34,97
CHF35,32
JPY0,205600
RUB0,363400
GBP41,19
EURO/USD1,08
BIST10.677,49
GR. ALTIN2.443,56
BTC68.736,60

Vitalik Buterin’in yaptığı süreç baş karıştırdı

vitalik buterinin yaptigi surec bas karistirdi IhPgfHG.jpg
vitalik buterinin yaptigi surec bas karistirdi IhPgfHG.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vitalik Buterin’in Gemini’ye 15 milyon dolar gönderdiği savına, Ethereum Vakfı’ndan açıklama geldi.

Zincir üstü dataları inceleyen ve bulgularını X platformundan paylaşan PeckShield, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin hakkında bir sav ortaya attı. PeckShield, Buterin’in Gemini borsasına yaklaşık 15 milyon gönderdiğini argüman etti. PeckShield’in argümanı, zincir üstü süreçte, vitalik.eth isimli cüzdanın yapmış olduğu transfere dayandırıldı.

Ethereum Vakfı’ndan açıklama geldi

PeckShield’in Vitalik Buterin hakkında yaptığı paylaşım, kısa müddette ilgi çekti. Buterin’in, Gemini’ye 15 milyon dolar gönderdiği savı, kripto yatırımcılarına Ether (ETH) alımı yapılacağını düşündürttü.

Ancak bir Ethereum Vakfı sözcüsü, Cointelegraph’a bahisle ilgili açıklamalarda bulundu. Ethereum Vakfı, bu transferin, Buterin’in Ethereum Name Services’inin (vitalik.eth) bir hayır kurumunun yapmış olduğu süreci imzalamasından diğer bir şey olmadığını belirtti. Vakfa nazaran, 15 milyon dolar Buterin’in cüzdanından hiçbir vakit çıkmadı.

Buterin, 14 Ekim tarihinde, kendisine bağlı hayır kurumu olan Kanro’dan 15 milyon dolarlık USDC aldı ve bu varlığı yeni bir multisig cüzdanına aktarmak için süreç onayı verdi. Zincir üstü datalara bu transfer, güya Vitalik Gemini’ye para yatırmış üzere göründü. Lakin transfer, kolay bir multisig atılımı olarak gösterildi.

Kanro, Buterin’in finanse ettiği bir biyo-teknoloji yardım kuruluşudur.

Diğer taraftan, Lookonchain, Buterin’in üç gün evvel Coinbase’e yaklaşık 500.000 dolar transfer ettiğini tespit etmişti. Buterin, Eylül ayında 3,9 milyon dolardan fazla varlığını hareket ettirdi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!