USD32,94
EURO35,38
CHF36,92
JPY0,206900
RUB0,374400
GBP41,80
EURO/USD1,07
BIST10.767,85
GR. ALTIN2.466,91
BTC60.305,19

THORSwap, platformunu durdurdu

thorswap platformunu durdurdu BGKbZstl.jpg
thorswap platformunu durdurdu BGKbZstl.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

THORChain üzerindeki en büyük merkeziyetsiz borsalardan birisi olan THORSwap, yasa dışı süreçler nedeniyle platformu durdurdu.

Son günlerde THORSwap üzerinde gerçekleşen yasa dışı irtibatlı süreçler dikkat çekmişti. Proje takımı, bu süreçlerin akabinde platformu uyku moduna almaya karar verdi.

CoinDesk’in THORSwap geliştiricisinden aldığı bilgiler ile yaptığı habere nazaran, merkeziyetsiz borsa hizmetlerini durdurdu. Geliştirici, durdurma sürecinin kabahat hareketlerine karşı yapıldığını ve yasal süreçler nedeniyle gerçekleştiğini aktardı.

THORSwap, yasa dışı süreçleri maksat aldı

THORChain üzerinde inşa edilen merkeziyetsiz borsa THORSwap, ani bir karar ile platformu duraklattı.

THORSwap, X platformu üzerinden yaptığı duyuruda, son vakitlerde tasa uyandıran süreçlerin ortaya çıktığını lisana getirdi. Bu süreçlerin yasa dışı olduğunun altını çizen THORSwap, platformu korumak hedefiyle harekete geçti. Proje grubu, her türlü hata teşkil eden süreçlere karşı duracağını bildirdi.

THORSwap, yasa dışı süreçlerin önüne geçmek ve kolluk kuvvetlerine yardımcı olmak emeliyle platformu duraklattığını açıkladı. Takım, bu atağın kısa müddetli olduğunu ve uzun vadede projenin devam edeceğini bildirdi.

Proje takımı, mevzuya dair açıklamalarında şunları söyledi;

Bu aksiyon, daha fazla potansiyel yasa dışı faaliyeti süratli bir biçimde engellemek için yapıldı. Platformun daima güvenliğini ve bütünlüğünü sağlamak için daha kalıcı ve sağlam bir tahlil uygulanana kadar THORSwap bu modda kalacak.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!