USD32,22
EURO34,97
CHF35,32
JPY0,205600
RUB0,363400
GBP41,19
EURO/USD1,08
BIST10.677,49
GR. ALTIN2.443,56
BTC68.736,60

Dikkat: Bu kripto parada büyük satış gelebilir!

dikkat bu kripto parada buyuk satis gelebilir iltiwPQ.jpg
dikkat bu kripto parada buyuk satis gelebilir iltiwPQ.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bluzelle (BLZ) toplam arzının yüzde 27’sine sahip olan balinalar ziyanına satış yapmaya başladı.

Lookonchain, Binance ve Coinbase üzere büyük borsalarda listeli olan BLZ için yeni bir ikaz yayımladı. Zincir üstü data tahlil kuruluşu Lookonchain, bir balinanın elindeki BLZ’leri Binance’e aktardığını ve ziyanına sattığını açıkladı. Bu satış sonrasında BLZ, yüzde 15’e yakın bir düşüş kaydetti.

Balina cüzdanlarını inceleyen Lookonchain, BLZ’nin toplam arzının yüzde 27’sine sahip olan balina cüzdanlarının bağlantılı olduğunu ve satış baskısının sürebileceğini tabir etti. Tahlil kuruluşuna nazaran, kârlı durumda olan bu balinalar, ellerindeki BLZ’leri piyasaya boşaltabilir.

Bluzelle (BLZ) balinaların tehlikesi altında!

Bluzelle (BLZ), arzının yüzde 22’sine hakim olan balinaların satış baskısıyla karşı karşıya.

Lookonchain, adeta ikaz niteliğinde bir X paylaşımında bulundu. BLZ üzerine yapılan bu paylaşımda, balinaların satışları ortaya çıkartıldı.

Verilere nazaran, bir balina cüzdanı elinde bulunan 12,16 milyon BLZ’yi Binance’e aktardı. Yaklaşık bedeli 1,5 milyon dolar olan bu token’ları ziyanına piyasaya sattı. Balinanın satışı sonrası BLZ, yüzde 14 kıymet kaybı yaşadı.

Lookonchain, toplam arzın yüzde 27’sine denk gelen 134,5 milyon BLZ’yi tutan üç cüzdanı keşfetti. Araştırma kuruluşu, bu balinaların satış yapıp yapmadığına dikkat edilmesi gerektiğini belirtti.

Zincir üstü bilgileri inceleyen Lookonchain, satış yapan balinanın diğer bir cüzdanını deşifre etti. Bu cüzdanda da 109,8 milyon BLZ (toplam arzın yüzde 22’si) bulunuyor. Balinanın kârlı bir durumda olduğunu açıklayan Lookonchain, satış yapma ihtimalinin masada yer aldığını belirtti.

Lookonchain’e nazaran balina cüzdanları BLZ’yi ziyanına satmaya devam edebilir. BLZ, Ekim ayının başından bu yana yüze 27’ye yakın paha kaybı yaşadı. BTC bazlı genel düşüş de BLZ’nin geri çekilmesini kolaylaştırdı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!