USD32,55
EURO35,14
CHF36,92
JPY0,207600
RUB0,379900
GBP41,93
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
GR. ALTIN2.441,12
BTC65.553,83

Stifel İdare Değişikliklerinin Akabinde Dutch Bros Hakkında Optimist

stifel idare degisikliklerinin akabinde dutch bros hakkinda optimist GFvtPxNr.jpg
stifel idare degisikliklerinin akabinde dutch bros hakkinda optimist GFvtPxNr.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Stifel, Dutch Bros Inc. (BROS) şirketinin notunu Al (daha evvel Tut) statüsüne yükseltti ve şirketin payları için 12 aylık kestirim fiyatını 35,00 $’a (daha evvel 32,00 $) yükseltti. Bu değişiklik, yeni yönetici atamalarının ve şirketin pazar stratejisine yönelik revize edilmiş bir yaklaşımın duyurulmasının akabinde geldi.

ICR Konferansı öncesinde Dutch Bros yönetici grubundaki değişiklikleri duyurdu. Sumitro Ghosh yeni Operasyon Lideri olarak atandı. Jess Elmquist İnsan Kaynakları Yöneticiliği misyonunu üstlenirken, Joshua Guenser da Şubat ayında emekli olan Charley Jemley’den misyonu devralarak BROS’un Finans Yöneticisi oldu. Brian Maxwell ise Operasyon Yöneticiliği’nden Lider Yardımcılığı’na geçerek Kurucu Ortak ve İcra Konseyi Lideri Trav Boersma’ya rapor verecek.

Stifel analistleri bir raporda, “Trav ve Christine’in grubu bir ortaya getirme ve şirketin stratejik uzun vadeli amaçlarına ulaşma mümkünlüğünü artıracak bir halefiyet planı oluşturma eforlarını takdir ediyoruz” yorumunda bulundu.

Stifel ayrıyeten, “Liderlikteki rastgele bir değişiklik bir dereceye kadar risk içerirken ve yatırımcıların yönetici değişimini ve büyük teşebbüslerin aktifliğini göz önünde bulundurmaları değerli olsa da, şirketin vaktinde ve stratejik aksiyonları konusunda iyimseriz” dedi.

Mart 2023’te Dutch Bros, şirketin toplam satışlarının yaklaşık %65’ini oluşturan Dutch Rewards sadakat programındaki ödül puan yapısını değiştirdi. Bu değişiklikten elde edilen maliyet tasarrufları, sadakat programı üyelerine özel teklifler sunmak ve ek satışları teşvik etmek için tasarlanan pazarlama uğraşlarını finanse etmek için tekrar tahsis edildi.

Haziran 2023’te yeni Pazarlama Yöneticisi Tana Davila, fiyatlı reklamlara daha fazla yatırım yaparak ve Teksas’taki Big 12 Championship üzere etkinliklere sponsor olmak da dahil olmak üzere toplumsal iştirak teşebbüslerini geliştirerek markanın görünürlüğünü artırmayı planlıyor.

Ayrıca şirket, Raising Cane’s ve Chick-fil-A tarafından kullanılanlara emsal stratejiler benimseyerek toplumsal iştirak eforlarını ağırlaştırıyor.

BROS’un pay senedi fiyatı Salı günü gün ortası süreçlerinde %0,43 oranında yükseldi.

Bu makale yapay zeka yardımıyla üretilmiş ve çevrilmiştir ve bir editör tarafından gözden geçirilmiştir. Daha fazla detay için Karar ve Şartlarımıza bakın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!