USD32,79
EURO35,03
CHF36,86
JPY0,209200
RUB0,372800
GBP41,81
EURO/USD1,07
BIST10.471,32
GR. ALTIN2.447,64
BTC66.331,87

Yok bu türlü bir düşüş: Magmaya indi!

yok bu turlu bir dusus magmaya indi KKRvnnh.jpg
yok bu turlu bir dusus magmaya indi KKRvnnh.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Loom Network (LOOM), 4 günde 0,50 dolar düzeyinden 0,1150 dolara düşerek yatırımcılarını mağdur etti.

Binance’in düşük piyasa pahasına sahip kripto para ünitelerini kaldıraçlı süreçlere dahil etmesi, piyasada çalkantılı bir devri başlattı. Birçok hayalet proje, vadeli süreçlere girmesiyle ağır hacim yarattı ve sansasyonel yükselişlere imza attı. Lakin bu projeler, içi boş olduğu için kısa müddette düşüşe geçti ve yeni yatırımcılarında mağduriyet yarattı.

Bu projelerden birisi olan Loom Network (LOOM), 4 gündür soluksuz bir düşüş yaşıyor. Proje, 15 Ekim’de oluşturduğu 0,50 dolarlık tepesinden 0,1150 dolara düşüş yaşadı.

Loom Network (LOOM), tabanı bulamadı!

Loom Network (LOOM), adeta Terra Luna ve FTX devrindeki çöküşe benzeri bir düşüş yaşadı. LOOM, 15 Ekim’den bu yana yüzde 77’lik bir düşüşe imza attı.

Durdurak bilmeden düşen LOOM, hala daha fiyat bakımından yüksek düzeyde bulunuyor. Binance’te de yer alan LOOM, uzun müddettir hayalet proje olarak varlığını sürdürdü. Proje, Binance’te vadeli süreçlere dahil edildikten sonra boğa koşusu yaşadı. Bir ay evvel LOOM fiyatı 0,048 dolar civarındayken, bugünlerde yüzde 77’lik bir düşüş yaşasa bile 0,1140 dolar düzeyinde. LOOM, hala daha yüzde 100’den fazla bir aylık performansa sahip durumda.

Ancak ponzi şemasına sahip olan LOOM, 4 günde yaşadığı düşüş ile yeni yatırımcılarını mağdur etmiş durumda. LOOM, soluksuz bir düşüş yaşayarak, son günlerin en çok bedel kaybeden kripto para ünitesi oldu.

Loom Network, hayalet proje olarak biliniyor ve yükselişinin gerisinde Asyalı kripto borsalarının olduğu düşünülüyor. Loom Network’ün takımı, 13 Ekim tarihinden bu yana toplumsal medya platformu X’ten rastgele bir paylaşımda bulunmadı. Takımın son paylaşımı ise 13 Ekim’de LOOM arzı ile ilgili oldu.

Bu usul kripto projeleri, piyasa yapıcıların ilgi odağı pozisyonunda. Piyasa yapıcılar, düşük piyasa kıymetine sahip olan hayalet projelerine yaptıkları yatırımlar ile manipülasyon yaratıyor. Bu manipülasyonlar sonucunda, kripto para ünitelerinin fiyatında sansasyonel yükselişler yaşanıyor ve yeni yatırımcılar FOMO’ya kapılarak dahil oluyor. Daha sonra piyasa yapıcıların satışa başlaması, yeni yatırımcıları hayalet projelerde mahsur bırakıyor.

Loom Network, hayalet proje olmasına karşın 140 milyon dolarlık bir piyasa pahasına sahip. Şişmiş bir fiyat görünümü veren LOOM, düşüşünü sürdürebilir.

Proje, merkeziyetsiz uygulama geliştiricileri için çok zincirli birlikte çalışabilirlik sağlamayı amaçlıyor. Platform, 2018’den bu yana hizmet veriyor. Büsbütün merkeziyetsiz geliştiricilere odaklanan ve çok zincirli merkeziyetsiz finans sistemleri sunan Loom Network, Asya’dan ilgi görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!