USD32,94
EURO35,38
CHF36,92
JPY0,206900
RUB0,374400
GBP41,80
EURO/USD1,07
BIST10.767,85
GR. ALTIN2.466,91
BTC60.305,19

Amazon’un Türkiye’deki birinci lojistik merkezi “resmen” açılıyor

amazonun turkiyedeki birinci lojistik merkezi resmen aciliyor SzaGsJa.jpg
amazonun turkiyedeki birinci lojistik merkezi resmen aciliyor SzaGsJa.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran, Amazon’un Tuzla’daki lojistik merkezinin resmi açılışı için siyaset ve bürokrasiden üst seviye isimlerin yanı sıra şirketin küresel yöneticilerinin iştirakiyle merasim düzenlenecek.

Törene, Amazon Avrupa ve Kuzey Amerika Operasyonlarından Sorumlu Lider Yardımcısı Stefano Perego, Amazon Türkiye Operasyonlar Genel Müdürü Hakan Karadoğan ve Amazon Türkiye Ülke Müdürü Richard Marriott katılacak.

Amazon’un Türkiye’deki birinci lojistik merkezi olarak Eylül 2022’de faaliyete başlayan merkez, o tarihten bu yana yüzlerce yeni istihdam fırsatı yaratırken, Türkiye’deki KOBİ’lerin işlerini büyütmelerine ve artan müşteri talebinin karşılanmasına değerli katkılar sağlıyor.

Türkiye’deki lojistik merkezinde sürdürülebilirliği de ön planda tutan Amazon’un 2040 yılına kadar sıfır karbon emisyon taahhüdünün bir kesimi olarak binaların ısıtma ve sıcak su muhtaçlığını yüzde 100 elektrik gücüyle karşılama siyasetini sürdürüyor. Bu formda doğal gaz üzere tabiata ziyan veren fosil yakıt kullanımının önüne geçilmesi hedefleniyor. Binalardaki tüm ısıtma, havalandırma ve soğutma sistemleri, bina idare sistemleri tarafından çarçabuk denetim edilirken, güç israfı önleniyor ve çalışanlar için sağlıklı bir çalışma ortamı yaratılıyor.

Şirket, istihdama ve KOBİ’lere olan dayanaklarının yanı sıra Türkiye’deki toplumsal yatırımlarını da sürdürüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!