USD32,17
EURO34,93
CHF35,22
JPY0,205800
RUB0,362900
GBP41,11
EURO/USD1,09
BIST10.632,60
GR. ALTIN2.437,77
BTC69.001,46

BİOTREND ETRAF VE GÜÇ YATIRIMLARI A.Ş.( Haber ve Söylentilere Ait Açıklama

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BİOTREND ETRAF VE GÜÇ YATIRIMLARI A.Ş.( Haber ve Söylentilere Ait Açıklama )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Haber yahut Söylentilere Ait Açıklama

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Mevzuya Ait Daha Evvel Yapılan Açıklamanın Tarihi

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz Biotrend Etraf ve Enerji Yatırımları A.Ş. (“Şirket”) hakkında basın, sosyal medya, irtibat uygulamaları, dijital mecra ve gibisi yerlerde birtakım haberlerin çıkması üzerine yatırımcılarımızdan telefon ve e-posta yoluyla gelen bilgi taleplerine istinaden SPK’nın II-15.1 sayılı Özel Durumlar Bildirimi’nin 9’uncu maddesi mucibince bu açıklamanın yapılması gereği hasıl olmuştur.
Şirketimizin 29.11.2022 tarihli Özel Durum Açıklaması ile Şirketimizin stratejik opsiyonlarının değerlendirilmesi emeliyle potansiyel yatırımcılar ile görüşmelerin yapılmasının planlandığı, stratejik opsiyonların değerlendirilmesi neticesinde farklı finansman kaynakları ve iştirak opsiyonlarının değerlendirilebileceği ve bu çerçevede, gerekli olabilecek her türlü stratejik opsiyonun araştırılması, değerleme ve finansal analiz çalışmaları için bu süreç ile ilgili münhasır finansal danışman olarak hareket etmek üzere Credia Partners Danışmanlık A.Ş. yetkilendirildiği Şirketimiz tarafından açıklanmıştı. Bu çerçevede bir grup potansiyel yatırımcı ile ön görüşmeler gerçekleştirilmiştir. Şimdi rastgele bir potansiyel yatırımcı ile mukavele müzakerelerine başlanmamıştır. Sürecin ilerleyişine uygun olarak, rastgele bir potansiyel yatırımcı ile ileri bir aşamaya geçilir ise kamuoyuna gerekli bilgilendirmeler gecikmeksizin yapılacaktır.
İşbu açıklamanın İngilizce çevirisi ekte yer almakta olup, açıklama metinlerinde rastgele bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1207336

BIST

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!