USD32,64
EURO34,90
CHF36,58
JPY0,207900
RUB0,365600
GBP41,44
EURO/USD1,07
BIST10.445,74
GR. ALTIN2.445,89
BTC66.981,79

Kendileri çaldı kendileri oynadı: Yüzde 8 yükseldi!

kendileri caldi kendileri oynadi yuzde yukseldi OtOOn.jpg
kendileri caldi kendileri oynadi yuzde yukseldi OtOOn.jpg
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

THORSwap’ın platformu tekrar başlatması, THORChain (RUNE) fiyatını yüzde 8 yükseltti.

THORChain ekosisteminde garip bir hareketlilik yaşandı. THORChain’in merkeziyetsiz borsası THORSwap, RUNE fiyatını üste taşıdı.

THORSwap, yasa dışı süreçlerin platformda yaygınlaşmasını münasebet göstererek süreçleri askıya almıştı. Bu atakla RUNE fiyatında düşüş yaşandı. Kısa müddet sonra proje, süreçleri tekrar başlattığını duyurdu. Bu duyuru ile birlikte RUNE’de yüzde 8’lik yükseliş yaşandı. Platform, yaptığı atılımlar ile RUNE fiyatında manipülasyona sebep oldu.

THORChain (RUNE), manipülatif hareketlilik sergiliyor

THORChain (RUNE), THORSwap’ın faaliyetleri sebebiyle manipülatif bir fiyat hareketliliği sergiliyor.

THORChain ekosisteminde yer alan merkeziyetsiz kripto borsası THORSwap, aldığı kararlar ile RUNE fiyatına direkt tesir ediyor. THORSwap, 6 Ekim’de yaptığı duyuruda platform süreçlerini askıya aldığını duyurdu. Platform, münasebet olarak ABD ile ahenk süreci kapsamında yasa dışı süreçlerin ayıklanacağını öne sürdü.

THORSwap’ın atılımı, RUNE fiyatının yüzde 25’lik düşüş yaşamasında kıymetli bir etmen oldu. Yatırımcılar, THORChain ekosistemindeki gelişme sonucunda ellerindeki RUNE’ları sattı.

Aradan geçen bir hafta sonra THORSwap’tan yeni bir atılım geldi. Platform, hizmet kaidelerinde yaptıkları güncellemeyle birlikte süreçleri tekrar başlatacağını açıkladı. Daha evvel RUNE fiyatını düşüş taraflı etkileyen platform, son duyurusuyla bu sefer de yükselişe yol açtı. RUNE, yüzde 8 yükseliş yaşadı.

RUNE fiyatındaki manipülatif hareket dikkat çekti. Öteki taraftan THORSwap’ın mahallî token’ı THOR da yükselişe geçti. THOR yüzde 12 oranında artış yaşadı.

THORChain bilgilerine nazaran, süreç hacimleri geçtiğimiz hafta 30 milyon dolar civarındaydı. THORSwap’ın tekrar süreçleri başlatması, THORChain süreç hacmini 62 milyon dolara çıkarttı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Halka Arz Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!